Kit Cat Fileciki

Jak uzupełniać kocią dietę to tylko pysznościami i sprawdzonymi produktami. Tak właśnie jest u nas! Z ABC Koncept mieliśmy przyjemność współpracować w zeszłym roku i możemy mieć pewność, że produkty, które dystrybuują są najwyższej jakości.
Tym razem w nasze łapki wpadły niesamowicie smakowite przysmaki w formie filetów z tuńczyka, z kurczaka i makreli – odpowiednie dla wszystkich kociaków na każdym etapie życia.
Przysmaki Kit Cat są starannie i ręcznie przygotowywane tylko z naturalnych produktów, bogatych między innymi w kwasy Omega-3 i Omega-6. Ogromnym plusem jest brak konserwantów, barwników, zbóż i soi.
Do wyboru mamy sześć smaków:
Tuńczyk z wędzoną rybą (polędwica z tuńczyka pozbawiona ości, woda, wędzone płatki rybne, ekstrakt z tuńczyka)
Grillowana makrela (ryba pozbawiona ości)
Grillowany kurczak (mięso pozbawione kości)
Kurczak z błonnikiem (mięso pozbawione kości, woda, ekstrakt z tuńczyka)
Tuńczyk z błonnikiem (polędwica tuńczyka pozbawiona kości, woda, ekstrakt z tuńczyka)
Kurczak z wędzoną rybą (mięso pozbawione kości, woda, wędzone płatki rybne, ekstrakt z tuńczyka).
Wszystkie filety są bardzo soczyste, a towarzyszący im sos własny jest równie atrakcyjny dla kocich podniebień jak one same. Mięso jest delikatne i z łatwością kruszy się czy to w ludzkich palcach, czy kocich szczękach.
Filety zapakowane są w cieszące ludzkie oko kolorowe saszetki, które idealnie eksponują zawartość – nawet ja zgłodniałam jak je zobaczyłam.
Jak przysmaki sprawdziły się u nas?
Escobar i Lelka mogłyby jeść je bez końca! Na sam dźwięk szafki, w której trzymam te pyszne kąski są w stanie przerwać najważniejszą drzemkę dnia i w sekundę znajdują się koło mnie czekając aż rozdzielę mięsko po równo. Ponieważ kociaki to z reguły łakomczuszki, szczerze życzymy wszystkim kotom, by w następnej przesyłce z kocim jedzeniem znalazły się również przysmaki Kit Cat!
Ps. Pamiętajcie o dostępie do świeżej wody dla każdego kociaka.
Testy w ramach Plebiscytu Sfinksy.
Nie zapomnij o naszym Instagramie i Facebooku, tam same wspaniałości!

Meow, Kocie!