Miejsca przyjazne kotom - Poznań

Coś dla podróżników! Bo podróżować każdy może, kot też. 😉 Kiedyś w podróż pakowałam tylko swoja torbę, teraz nie wyobrażam sobie wyjazdu bez transporterów z Escobarem i Leią.

Czego brakuje mi w internecie, to opinii o miejscach przyjaznych zwierzakom, a w szczególności hoteli, pensjonatów, apartamentów.

Pierwszym ktosiem, którego w ogóle wzięłam na wakacje był nasz najukochańszy labradorek Gabusia. Były to jedne z najlepszych wakacji jakie przeżyłam, albo nawet przeżyliśmy!

Wybraliśmy się wtedy w podróż po Polsce. Objechaliśmy calutkie Pomorze i Mazury! Zajęło nam to 10 dni. Przez ten cały czas naszym domem był van :D – kto nigdy nie próbował takiej przygody, polecam! Taka decyzja między innymi wynikała z tego, że mało było możliwości noclegu z pieskiem i to jeszcze takim dużym! Ale pomimo tego, że problem noclegów mieliśmy rozwiązany, to problem pojawił się w momencie kiedy np chcieliśmy zjeść pizzę czy smażoną rybę – wszędzie zamykano nam drzwi przed nosem, bo za duży pies. :) Cóż, łatwo nie było, ale ahoj przygodo!

Następnym naszym wyjazdem był wyjazd w góry z Gabrysią i Escobarem, do przesympatycznego Górala, który ugościł nas niesamowicie życzliwie! Ale o tym miejscu napiszę następnym razem. 😀

W tym poście przedstawię Wam urokliwe miejsce w centrum Jeżyc w Poznaniu – Apartamenty Glanc Studio.
Rok 2018 był rokiem Korony Polskich Maratonów – więc mieliśmy okazje zagościć w niejednym lokum, ale do tej recenzji wybraliśmy Poznań, ponieważ jest naprawdę godny polecenia! :D

Ponieważ lubimy odkrywać nowe miejsca, kosztować rożnych stylów i zażywać dużej dawki komfortu 😀 bardzo dużą uwagę skupiamy na miejscu w którym będziemy spać. Gdzie ono się znajduje, jak wygląda, jakie ma oceny a także to czy akceptuje zwierzaki.

Apartamenty Glanc Studio, nie dość, że są prawie w samym centrum Poznania, to na pewno są w samym centrum Jeżyc – magia i klimat tego miejsca sprawiły, że zostawiliśmy tam po kawałku z naszych serduszek! I co najważniejsze, akceptują zwierzaki!

Lubimy designerskie wnętrza, więc zdjęcia Glanc Studio nas zachwyciły, ale nie tak bardzo jak stan w rzeczywistości! Oczywiście można przyczepić się do kilku rzeczy, ale to raczej podejścia gości do rzeczy nieswoich, których po prostu nie szanują. Sam apartament utrzymany w czystości, świeżości i porządku!

A co koty na to? Koty zainteresowane każdym jednym metrem, wszystko przewęszyły i zapoznały się ze wszystkimi przedmiotami. Nawet z sąsiadem, który siedział na murku za oknem. Spędziliśmy tam trzy dni i dwie noce – zostalibyśmy na dłużej, gdyby praca nie wzywała! A poznaniacy tacy życzliwi i koty lubią!

Ważna jest również kwestia, jak przygotować kota, by wychodząc, wynajęte Wam mieszkanie pozostało w takim samym stanie jak weszliście. Przede wszystkim nie zapomnijcie zrobić kociakowi podstawowego manicure i pedicure! Kot powinien akceptować inne miejsca niż tylko dom – inaczej szykujcie się na nieprzespane noce czy reakcje lękowe – dlatego stopniowo przyzwyczajajcie go do zmian otoczenia. Zabierzcie ze sobą podstawowe wyposażenie kota – miski, poidełka, legowisko, ulubioną zabawkę (na wszelki wypadek jakbyście się nudzili, albo nie mogli spać 😛 ).

Jeśli wiecie, że Wasz kot uwielbia drapać i nie macie nad tym kontroli, zostawcie go w domu, bez sensu narażać na straty właściciela a Was na nieprzyjemności.

Podsumowując świetne miejsce na wypad i świetne miejsce wypadowe!

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku!
Meow, Kocie!