Shine bright!

Obroża – jej początki, jakby tak pogrzebać w historii, sięgają starożytności. Dumnie noszone przez psy i koty służą przede wszystkim do kontrolowania, a także do ich identyfikacji.
Czy w przypadku kotów obroża to “must have”?
No dobrze, jak już rozmawiamy o zabezpieczeniach – czy Wasze koty są zaczipowane? To taka podstawa, ale warto zabezpieczyć się elementem, który jest również na zewnątrz, a nie tylko pod skórą.
W przypadku kotów wychodzących, obroża jest elementem obowiązkowym – warto jednak się zastanowić, czy tak właściwie wypuszczanie kota jest dla niego bezpieczne. Obroża może się przydać również kotom, które nie wychodzą z domu; kotom, z którymi chodzimy na smyczy; kotom, które towarzyszą nam w podróży – nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć, a przezorny zawsze ubezpieczony.
Jak już zdążyliście zauważyć, chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo, ale czy wszystkie obroże są bezpieczne dla kociaków?
Kiedy w moim życiu pojawiły się koty, pojawił się temat obroży – jednak bardzo szybko zakończył go Adam argumentując skutkami jakie mogą się zdarzyć, kiedy kot tą obrożą w końcu się o coś zaczepi.
Bezpieczne zapięcie – to pierwsza rzecz, która przyciągnęła naszą uwagę w obrożach od Smart Animal. Poznaliśmy się z tymi obrożami już jakiś czas temu, ale dzięki Plebiscytowi Sfinksy mamy okazję przetestować nowe elementy, oraz podzielić się z Wami naszą opinią – zapraszamy! 🙂
Smart Animal, to polska firma z produkcją – w Polsce. 🙂 Niewątpliwie (oprócz bezpiecznego zapięcia) bardzo nas zaskoczyli ciekawym rozwiązaniem jakim jest modułowość produktów – dostępna jest cała gama wymiennych elementów, które można łączyć ze sobą w najbardziej oryginalne zestawienia kolorystyczne i nie tylko… Dostępne są również tzw. Ketsy w różnych kształtach – muszka, bandamka, kołnierzyk lub pasek oprawiony krzemieniem pasiastym. Widzieliśmy u innych Ambasadorów, że w ofercie pojawiły się personalizowane ketsy. Taki gadżet – nie tylko ładny, ale i funkcjonalny!
Do testów otrzymaliśmy skórzaną, żółtą obrożę z kolekcji Prestige z dodatkowym elementem w kształcie muszki z motywem “syrenki”. Produkt jest zrobiony z niesamowitą dbałością o każdy szczegół i muszę przyznać, że bardzo cieszy oko!
Prawda, że Escobar prezentuje się obłędnie? Nie dość, że kolor żółty podkreśla jego oczy, to mucha dodaje +10 do wspaniałości! Shine bright! 😛
smartanimal-7
smartanimal-13
Każda obroża posiada swój indywidualny kod, który w razie zaginięcia kota może okazać się pomocny – wystarczy go zarejestrować na stronie smartanimal.com.pl i uzupełnić swoje dane w celach kontaktowych, tak w razie “w”. Dodatkowym plusem rejestracji jest dożywotnia gwarancja na zakupiony produkt.
Jaką funkcję u nas pełni obroża?
Przede wszystkim traktujemy ją w kategorii kociej biżuterii – tak od święta i na co dzień. Kociaki prezentują się w niej wspaniale – za każdym razem kiedy jesteśmy w gościach, lub goście są u nas, a któryś z kotów ją ma na sobie, to wzbudza duże zainteresowanie, ogólne poruszenie i uśmiechów co niemiara!
smartanimal-8
smartanimal-32
Jeśli chcesz by Twój kot był bezpieczny, a przy okazji dodać mu jeszcze więcej szyku, klasy i elegancji – taka obróżka to Twoje must have!
Nie zapomnij o naszym Instagramie i Facebooku, tam same wspaniałości!

Meow, Kocie!